Tööstuslike soojapuhurite rent

Tööstuslike
SOOJAPUHURITE rent

Rendime erinevava võimsusega elektri-,
gaasi- ja diisel soojapuhureid.

Tööstuslikud ELEKTRI SOOJAPUHURID

Elektrilised soojapuhurid on hinnatud oma puhtuse ja ohutuse poolest, kuna nad ei kasuta põlemisprotsesse ega tekita heitmeid, mis muudab need siseruumides kasutamiseks sobivaks.

Elektri soojapuhurid võivad olla eriti kasulikud piirkondades, kus puudub juurdepääs gaasile või kus gaasipõletite kasutamine pole soovitatav.

Loe lisaks

Elektrilised soojapuhurid 3,3kw – 15kw.
Küsi pakkumist!

Tööstuslikud GAASI SOOJAPUHURID

Tööstuslikud gaasi soojapuhurid kasutavad gaasi põletamist soojuse tootmiseks. Need seadmed on mõeldud suurte ruumide, ladude, tööstushoonete ja ehitusplatside soojendamiseks. Gaasi soojapuhurid on populaarsed, kuna need pakuvad kiiret ja tõhusat soojendamist.

Tööstuslike gaasi soojapuhurite eeliseks on kõrge küttevõimsus. Need on kasulikud mitmesugustes tööstuslikes rakendustes, kus on vajadus kiire ja tõhus soojendamine.

Gaasipuhurite soojavahemik 30kw – 70kw.
Küsi pakkumist!

Tööstuslikud DIISEL SOOJAPUHURID

Tööstuslikud diiselsoojapuhurid on mõeldud suurte ruumide, tööstushoonete, ehitusplatside ja muude suurte avatud alade soojendamiseks. Diiselsoojapuhurid on populaarsed oma võimsuse, liikuvuse ja mitmekülgsuse tõttu.

Üks diiselsoojapuhurite eelis on nende võime soojendada suuri alasid kiiresti ja tõhusalt. Need on eriti kasulikud välitingimustes või piirkondades, kus puudub juurdepääs elektrile või gaasile. Samuti on diiselsoojapuhurid sageli varustatud käepäraste kandekäepidemetega ja rattaid, muutes need lihtsasti transporditavaks ja paigaldatavaks vastavalt vajadusele.

Diiselpuhurid  võimsusega 20kw – 80kw.
Küsi pakkumist!

Klientide TAGASISIDE

Olen teie teenust kasutanud varem, kasutasin nüüd ja praeguse kogemuse põhjal kasutan ka edaspidi.

Tiit Veersalu

Meie KOOSTÖÖPARTNERID